Zegarmistrz Zakopane

Doxa Oceanelle Treasure Diamonds D151RMW

Dziś piękna, wspaniała Doxa dla Pań. Perłowe akcenty są widoczne już od pierwszego spojrzenia na ten czasomierz i nie są one przypadkowe. Na kopercie znajdują się 11 diamentów, a na pierścieniu 12 pereł. Dodatkowo w zestawie znajduje się naszyjnik z prawdziwą perłą. Idealny prezent na zbliżające się Walentynki!

Zegarek – Damski

Koperta – Stal pokryta powłoką PVD
Najlepszej jakości stal chirurgiczna, odporna na korozję. Ze względu na swój specjalny skład (316L) nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń. Materiał ten można polerować. Inaczej nazywana stalą szlachetną. Złocona metodą PVD – najtrwalszą metodą złocenia. Ta charakterystyczna, gładka powierzchnia powstała w próżni, zapewnia najmniejszy stopień ścieralności. Nie wywołuje uczuleń.

Opis koperty – Na pierścieniu zegarek posiada 12 pereł

Szkło – Szafirowe nierysujące się
wysokiej jakości szkło szafirowe, wytwarzane na bazie tlenku aluminium, praktycznie całkowicie odporne na zarysowania. Zarysować je można jedynie diamentem, dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy.

Bransoleta – Stal/ceramika

Możliwość regulacji bransolety – Tak
Istnieje możliwość regulacji bransolety na dowolny rozmiar nadgarstka. Usługa taka może być wykonana przez naszą firmę dla Klienta BEZPŁATNIE. Aby przed wysyłką zegarka bransoleta została skrócona – proszę podać w komentarzu zamówienia oczekiwany obwód. Skrócenie bransolety NIE wpływa na gwarancję zegarka.

Kolor bransolety – Srebrny

Opis /bransolety – Stal i biała ceramika

Kolor tarczy – Masa perłowa
Tarcza wykonana jest za masy perłowej. Dodaje to szlachetności zegarkowi oraz tworzy na tarczy niepowtarzalne perłowe wzory

Typ tarczy – Indeksy + Diamenty
Zegarek na tarczy posiada oznaczenia godzin w formie indeksów oraz brylantów osadzonych w tarczy

Klasa wodoszczelności – 100M
Wysoka klasa wodoszczelności zapewniająca możliwość pływania oraz nurkowania na niewielkie głębokości ok. 10 metrów

Typ mechanizmu – Kwarcowy (na baterię)
Mechanizm zegarka napędzany energią baterii, bardzo dokładny, tolerancja +/- 10 sek. na miesiąc. Żywotność baterii około 2 – 3 lat, w zależności od warunków użytkowania. Zegarek nie wymaga żadnych regulacji, kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny sterują dokładnością chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym

Datownik – Pojedynczy
wskazuje numer dnia miesiąca
Średnica koperty [mm] 35
Grubość zegarka [mm] 9

Gwarancja 24 miesiące (PL + międzynarodowa)
Towar posiada 2 lata gwarancji liczonej od daty zakupu. Międzynarodowa gwarancja producenta obowiązuje w każdym państwie na świecie.

Informacje dodatkowe
Na tarczy znajduje się 11 diamentów, w zestawie jest naszyjnik z prawdziwą perłą.
Mechanizm Quartz, 6003.B Ronda Swiss Made.
Pierścien koperty wysadzany perłami.