Zegarmistrz Zakopane

Doxa Trofeo TC-Evolution Titanium Automatic Limited Edition D166TBK

Zegarek męski Doxa Trofeo TC-EVOLUTION to z pewnością atrybut prawdziwego kolekcjonera. Solidny czasomierz szwajcarskiego typu Open Heart (z otwartym okienkiem na podgląd balansu). Tytanowa, antyalergiczna koperta, karbonowy bezel oraz elementy bransolety przypominają o nowoczesnych trendach mody zegarkowej. Sercem tego oryginalnego czasomierza jest jego precyzyjny mechanizm SW200 z naciągiem automatycznym. Będzie on dostępny w trzech wersjach: Tytanowej, tytanowej z powłoką PVD z żółtego złota oraz tytanowej z powłoką PVD z różowego złota.
Każda wersja jest na całym świecie ograniczona do 999 sztuk.
Doxa po raz kolejny udowadnia światu, że szwajcarska precyzja, nowoczesny design i ekstremalna wytrzymałość mogą być spójnym elementem współczesnego zegarka.

Zegarek – Męski

Styl – Sportowy

Koperta – Tytan
Metal o charakterystycznej stalowo-szarej barwie, ponad 40% lżejszy od stali, jednocześnie zachowuje dużą odporność na odkształcenia mechaniczne. Odporny na korozję, nie zmienia barwy pod wpływem działania promieni słonecznych i słonej wody. Idealny dla alergików- nie zawiera niklu,

Szkło – Szafirowe nierysujące się
wysokiej jakości szkło szafirowe, wytwarzane na bazie tlenku aluminium, praktycznie całkowicie odporne na zarysowania. Zarysować je można jedynie diamentem, dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy.

Pasek – Silikon
wysokiej jakości tworzywo sztuczne, podkreślające sportowy charakter zegarka, świetnie nadaję się do użytkowania w wodzie. Ręka pod paskiem silikonowym nie poci się (to nie jest guma), pasek nie przyjmuej brzydkich zapachów.

Kolor paska – Czarny

Kolor tarczy – Czarny

Typ tarczy – Indeksy
Zegarek na tarczy posiada oznaczenia godzin w formie indeksów. To idealnie uniwersalna forma prostoty i elegancji w połączeniu z nienaganną czytelnością

Klasa wodoszczelności – 100M
Wysoka klasa wodoszczelności zapewniająca możliwość pływania oraz nurkowania na niewielkie głębokości ok. 10 metrów

Typ mechanizmu – Automatyczny / mechaniczny
Rodzaj mechanicznego typy mechanizmu, sprężyna jest nakręcana dzięki rotorowi znajdującemu się w mechanizmie, samo chodzenie w zegarku sprawia, że zegarek działa, nie wymaga baterii, esencja precyzji zegarmistrzostwa, zasilany dzięki nakręcaniu sprężyny, tolerancja ok. -5/+ 15 sek na dobę, ponadczasowy, tzw. ?zegarek z duszą?

Średnica koperty [mm]    42

Gwarancja    24 miesiące (PL + międzynarodowa)
Towar posiada 2 lata gwarancji liczonej od daty zakupu. Międzynarodowa gwarancja producenta obowiązuje w każdym państwie na świecie.

Informacje dodatkowe – Mechanizm Selitta SW200

Limitacja – Tak
Zegarek pochodzi z kolekcji LIMITOWANEJ
Informacja o limitacji    999 szt

 

Doxa Trofeo TC-Evolution Titanium Automatic Limited Edition D166TBK